banskabystrica.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Práca, ponuky práce a brigády Banská Bystrica a okolie

Ponuky 1-20 z 178

Ponuky práce Banská Bystrica a okolie

Manažér kvality

  Dátum pridania: 29.6.2017

 všeobecné, obchodné, ekonomické , Vyhovujúci uchádzači budú pozývaní na konkurz. Výsledky budú pozvaným uchádzačom oznámené telefonicky, prípadne e-mailom.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 17.7.2017.

Asistentka

  Dátum pridania: 29.6.2017

 všeobecné, obchodné, ekonomické , Vyhovujúci uchádzači budú pozvaní na konkurz. Výsledky budú pozvaným uchádzačom oznámené telefonicky, prípadne e-mailom.

Promotér/ka praktickej ambulancie

  Dátum pridania: 29.6.2017

 

Učiteľ/ka MŠ

  Dátum pridania: 29.6.2017

  , Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
37

Skladník / Vodič-rozvozca (2 pozície)

  Dátum pridania: 29.6.2017

  , CV posielajte prosím na kontakt uvedený v pracovnej ponuke. Následne bude prebiehať selekcia životopisov, pričom kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ak Vás náhodou nebudeme kontaktovať do konca mesiaca júl 2017, považujte prosím Vašu žiadosť za zamietnutú. Za pochopenie ďakujeme.

! Do sprievodného e-mailu prosím uveďte typ vozidla, na ktorom ste jazdili a počet najazdených km počas všetkých zamestnaní ako vodič ako aj to, či ste držiteľom platnej karty vodiča. Uveďte prosím aj Vašu preferenciu, o ktorú z týchto pozícií máte záujem. !

Projektant/kreslič technologických, stavebných a elektrických stavieb

  Dátum pridania: 29.6.2017

 Elektrotechnické, stavebné, strojnícke

Zákaznícka podpora pre mediálnu agentúru

  Dátum pridania: 28.6.2017

 Chceš nabrať skúsenosti, prípadne ich zlepšiť u nášho klienta v prostredí slovenskej certifikovanej mediálnej agentúry s nadnárodným pôsobením? Rád komunikuješ a nebaví ťa stereotyp?

HR asistent (brigáda)

  Dátum pridania: 28.6.2017

  , V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis".

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Zaslaním Vášho životopisu udeľujete v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlas so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti NN Životná poisťovňa, a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 691 999, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 1095/B, NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 902 981, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 3434/B a spoločnosti NN Tatry – Sympatia, d.d.s., a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 976 853, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 3799/B. Zároveň čestne vyhlasujete, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Poskytnuté osobné údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca vyššie uvedených spoločností a pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 1 roka. Po období 1 roka budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Referent IT

  Dátum pridania: 28.6.2017

 

Pizza kuchár

  Dátum pridania: 28.6.2017

 

Junior Java Programátor

  Dátum pridania: 28.6.2017

 

Infocenter Representative

  Dátum pridania: 28.6.2017

  , V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na „Poslať spoločnosti životopis", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Poradca klienta v Banskej Bystrici

  Dátum pridania: 28.6.2017

 

Senior Java Programátor

  Dátum pridania: 28.6.2017

 IT , Pozíciu Senior Programátora obsadzujeme do technologického tímu v Banskej Bystrici. V prípade otázok, rovnako ako v prípade vášho záujmu o pracovnú pozíciu, nám pošlite životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na job@scr.sk, alebo nás kontaktujte prostredníctvom formulára na portáli profesia.

CNC Programátor

  Dátum pridania: 27.6.2017

 

Nástrojár

  Dátum pridania: 27.6.2017

 vyučený v strojárskom obore , - SOU strojárske odbor nástrojár, obrábač kovov príp. zoraďovač strojov, kovotepec

Rozvozár pizze a jedla

  Dátum pridania: 27.6.2017

  , Životopisy posielajte mailom s označeným pre ktoré mesto.
hláste sa len bydliskom len v BB alebo ZV práca sa hodí pre mladšieho (mladý kolektív) a najlepšie nefajčiar

Manipulant VZV

  Dátum pridania: 27.6.2017

  , Naša spoločnosť bude kontaktovať len tých uchádzačov , ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vedúci/ca zmeny - Banská Bystrica

  Dátum pridania: 27.6.2017

 

Konštruktér/vývojový konštruktér/junior konštruktér

  Dátum pridania: 27.6.2017

  , Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Ponuky 1-20 z 178

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Práca, ponuka práce Banská Bystrica: ponúkate alebo hľadáte prácu v Banskej Bystrici? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Banská Bystrica, Badín, Brusno, Harmanec, Horná a Dolná Mičiná, Hronsek, Kordíky, Králiky, Malachov, Riečka, Selce, Slovenská Ľupča, Špania Dolina, Tajov, Úľanka, Vlkanová

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang