banskabystrica.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Tvorba Fresh Out Of The Bus je poznačená absolútnou kreatívnou slobodou

;-firm-name-;

BRATISLAVA 10. septembra (WebNoviny.sk) - Fresh Out Of The Bus (FOOTB) je trio zo slovenskej Nitry, ktoré funguje od leta 2013, v zložení Tom Löbb (gitara, spev), Mišo Eichler (basa, vokály), Martin Zaujec (bicie, vokály). Vďaka vytrvalej neschopnosti obmedzovať sa nálepkami hudobných žánrov je tvorba poznačená absolútnou kreatívnou slobodou.

Jemné gitarové melódie


Členovia sa ako tri hudobne a charakterovo odlišné osobnosti inšpirujú všade. Výsledkom je unikátny prienik charakteristický jemnými gitarovými melódiami - bez strachu striedanými hutnými riffmi; komplexnými basovými linkami, jemnej a cielene využitej elektroniky, presným bítom a obrovským vokálnym spektrom.Ich výnimočnosť a odlišnosť potvrdzuje aj fakt, že všetko – od skladania, nahrávania, produkciu, cez výrobu videoklipov, až po vydavateľskú činnosť a marketing, riešia na vlastnú päsť, alebo s pomocou úzkeho okruhu priateľov.

Detská hravosť hraničiaca s posadnutosťou


Kapela je známa svojou pedantnosťou a perfekcionizmom, no zároveň detskou hravosťou hraničiacou s posadnutosťou. Ich nahrávky vďaka týmto vlastnostiam v kombinácii s Löbbovým profesionálnym zázemím (producent v štúdiu LVGNC Studios), vytŕčajú po kreatívnej a zvukovej stránke nielen v lokálnom kontexte.Živé vystúpenia FOOTB sú harmonickým, no zároveň vždy prekvapivým audiovizuálnym zážitkom, obohateným vlastnou projekciou, či svetelnou šou. Ambície kapely sú od začiatku striktne nastavené – nepodliehať ilúzii úspechu na miestnych pódiách a tvrdohlavo ísť stále vyššie.Viac k témam: Fresh Out Of The Bus, hudba
Zdroj: Webnoviny.sk - Tvorba Fresh Out Of The Bus je poznačená absolútnou kreatívnou slobodou © SITA Všetky práva vyhradené.


 

Nakupujte cez WEBYSHOPPING

VYUŽÍVAJTE VÝHODY NAKUPOVANIA s VIRTUÁLNOU WEBYSHOPPING BONUS CARD

Vernostný bonus pre tento produkt je -4.49 €
BonusCard
  • Registráciou získavate vernostný bonus vo výške najmenej 1 % z ceny pri nákupe akéhokoľvek produktu a všetky ďalšie výhody
  • Bonus card získava každý registrovaný klient, je úplne zadarmo, získava sa automaticky registráciou pri prvom nákupe
  • Bonus card nie je limitovaná ani veľkosťou nákupu ani počtom nákupov

VYUŽÍVAJTE VÝHODY NAKUPOVANIA s VIRTUÁLNOU WEBYSHOPPING BONUS CARD

Vernostný bonus pre tento produkt je -0.15 €
BonusCard
  • Registráciou získavate vernostný bonus vo výške najmenej 1 % z ceny pri nákupe akéhokoľvek produktu a všetky ďalšie výhody
  • Bonus card získava každý registrovaný klient, je úplne zadarmo, získava sa automaticky registráciou pri prvom nákupe
  • Bonus card nie je limitovaná ani veľkosťou nákupu ani počtom nákupov

Recept dňa

Primátorské pirohy

- na 30-35 kusov
250 g varených zemiakov
½ kg hladkej múky
voda
olej
kyslá smotana
kôpor

Plnka:
1 vajce
250 g tvarohu
soľ

Uvarené zemiaky nechajte vychladnúť, potom ich roztlačte a zmiešajte s múkou a vodou. Vypracujte vláčne cesto. Vyvaľkajte ho na tenký, asi 2 až 3 mm plát. Pokrájajte na štvorce. Plnku klaďte na štvorce, preložte do trojuholníka a okraje spojte. V horúcom oleji vyprážajte z oboch strán dozlatista. Podávajte s kyslou smotanou ochutenou posekaným kôprom.

Plnka: Tvaroh vymiešajte so soľou a s vajcom.

Dobrá rada

Upchatý odtok nielen v kuchyni

Nalejte pol deci 8% octu a nasypte za trošku kopcovitú lyzičku sódy bikrabóny. Keď prestane vytvárat bubliny, pridajte ešte jednu lyžičku sódy a opakujte až pokým nevystupujú bubliny von z výlevky. Počkajte kým prestane syčať a zalejte horúcou vodou. Nechajte vetrať!!! Tento spôsob len keď je veľmi upchatý odtok! Pre zamedzenie upchatia použite len pol deci octu a jednu lyžičku sódy!

Stavebník

Opracovanie kameňa na altánok

Aby váš kamenný altánok vyzeral ako z rozprávky, musíte dodržovať pri jeho murovaní niekoľko pravidiel. Patrí k nim hlavne správny postup pri opracovaní kameňa. Ak potrebujete kameň opracovávať do presných tvarov, máte dve možnosti.

Valid XHTML 1.0 Strict Ověřit CSS!

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Banská Bystrica, Badín, Brusno, Harmanec, Horná a Dolná Mičiná, Hronsek, Kordíky, Králiky, Malachov, Riečka, Selce, Slovenská Ľupča, Špania Dolina, Tajov, Úľanka, Vlkanová
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang