Úvod > Firmy > a.l.k. export-import trade s.r.o.

laserove_a_rezacie_stroje

Gravírovacie a rezacie lasery na kovové a nekovové materiály

Laserové, rezacie, značkovacie a gravírovacie stroje pre textilný, odevný, elektronický, elektrotechnický, reklamný, obalový, polygraficky, automobilový priemysel a firmy spracúvajúce plech.

O nás

lasery obr1.jpg

a.l.k. export – import trade s.r.o. je spoločnosť s históriou od roku 1992. Pôsobíme vo viacerých priemyselno-výrobných odvetviach. Drevársky a nábytkársky, tlačiarenský a priemysel pre výrobné a technologické zariadenia.

Naše služby

laser_web_cma1309.jpg

Zabezpečujeme poradenstvo pri výbere zariadenia, dodávku gravírovacích a rezacích laserov na kovové i nekovové materiály pre automobilový, drevársky, strojárenský, elektrotechnický, kožiarsky, baliaci a polygrafický, sklársky, textilný a obuvnícky, tlačiarenský priemysel, firmy spracúvajúce plech i pre reklamné agentúr ...

Najnovšie z blogu

Aplikácia laserovej technológie v ktoromkoľvek priemysle pokrýva rezanie, gravírovanie, značenie a dierovanie. Integrovanie automatizácie, inteligencie, vysokej presnosti a vysokej efektívnosti do jedného laserového zariadenia, ktoré je vhodné pre rozmanitú výrobu malých i veľkých sériíu.Laserový lúč s vysokou hustotou ...

Kontakt

Gravírovacie a rezacie lasery

Názov:
a.l.k. export-import trade s.r.o.
Adresa:
Slovenská Ľupča 1057, 97613 Slovenská Ľupča
Telefón:
+421918770001
Email:
lasery@alk.sk
Web:
lasery-alk.sk
 
Otváracie hodiny
Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.