Úvod > Festivaly > THE LEGITS BLAST FESTIVAL 2019

THE LEGITS BLAST FESTIVAL 2019

THE LEGITS BLAST FESTIVAL 2019
Dátum:
27.7. - 27.7.2019
Čas konania:
12:00
Názov:
THE LEGITS BLAST FESTIVAL 2019
Miesto:
Švermova 327/45
Usporiadateľ
Aqualand, Banská Bystrica
Popis akcie:
THE LEGITS BLAST FESTIVAL 201910. ročník - 27. 7. 2019Aqualand BB (južný vchod), Banská Bystrica, GPS: 48.733874, 19.130353 (300m od Cesta na štadión 30)
Tanec, hudba, bazény a hlavne kopa nezabudnuteľných zážitkov čakajú aj na teba aj tento rok na festivale The Legits Blast. Jubilejný desiaty ročník bude opäť vďaka nadupanému line upu oslavou Hip Hop kultúry a zárukou kvalitnej zábavy v spoločnosti tvojich priateľov. Nepremeškaj preto jedinečnú príležitosť zažiť atmosféru najmedzinárodnejšieho festivalu na Slovensku, ktorého sa každoročne zúčastnia návštevníci z takmer 80 krajín celého sveta.
V rámci festivalu dostanú priestor už tradične všetky 4 elementy Hip Hopu. Okrem napínavých tanečných súbojov svetového finále v breaking-u sa môžeš tešiť na vyvrcholenie v podobe bohatých koncertov domácich a zahraničných interpretov a DJov na 3 stage-och. Na minulých ročníkoch sa zo slovenských interpretov predstavili napríklad Majk Spirit + H16, Kontrafakt, Moja Reč, Separ, Boy Wonder, či českí PSH, Indy&Wich. Headlinermi koncertov boli Lords of the Underground, M.O.P, Das EFX, či legendárni The Beatnuts a Onyx.
Tešíme sa na teba, bude to Blast!
KONCERTNÝ LINEUP 2019: PHAROAHE MONCH /US MASTA ACE /US BLABBERMOUF /NL LUXE /FR FUSIK /USTULYM POSSE /UAMAZZI /USKID KONTRASTO /ITMAXIZEE /UKEL NINO /USKLEJU /PLKELSO /SKPATRIK DIAMOND /SKMGBILITY /SK
Pozri si aftermovie z minulého ročníka:
VSTUPENKYSOBOTA, 27. 7. 2019
OUTDOORKoncerty a prístup do vonkajšieho areálu festivalu, bazén, prístup do celého areálu kúpaliska.
OUTDOOR + INDOORKoncerty a prístup do vonkajšieho areálu, bazén, prístup do celého areálu kúpaliska a indoor (svetové finále Outbreak Europe, The Legits Blast Streetdance battle, indoor afterparty)
OUTDOOR + INDOOR VIPKoncerty a prístup do vonkajšieho areálu, bazén, prístup do celého areálu kúpaliska, indoor (svetové finále Outbreak Europe, The Legits Blast Streetdance battle, indoor afterparty) a VIP zóny.
V prípade záujmu o vstupenky na celý festival (24. - 28. júl) navštívte oficiálnu festivalovú stránku The Legits Blast.
Cena vstupeniek sa bude navyšovať.
Zmena programu a miesta konania akcie je vyhradená.
 
Objednať cez TicketPortál