Úvod > Top ponuky > Krátkodobé i dlhodobé lacné ubytovanie Banská Bystrica

Krátkodobé i dlhodobé lacné ubytovanie Banská Bystrica

Dalšie ponuky v kategórií

Popis:

Televízor je v spoločenskej miestnosti alebo na prenajatie. Kompletne vybavené kuchynky nájdete na každom poschodí. Na recepcii je možné kúpiť drobné snacky, nápoje a hygienické potreby.

Disponujeme dostatočnou parkovacou kapacitou pre pre osobné automobily. Máme dostatok miesta aj pre autobusy, ktoré parkujú bezplatne. Cykloturisti a iní nadšenci ekodopravy uschovajú svoj bicykel v zamknutej miestnosti.

Turistika, kultúra a práca sú najčastejšími cieľmi našich klientov. Dlhodobé ubytovanie jednotlivcov aj skupín zvýhodníme prihlásením na prechodný pobyt. Krátkodobé ubytovanie využívajú študenti a žiaci počas školských výletov a exkurzií. Turisti zo Slovenska a zo zahraničia vítajú možnosť vyraziť na pešiu turistiku aj cykloturistiku priamo z hotela. Radi uvítame hostí, ktorí putujú na výstavy psov, výstavy mačiek samozrejme, aj s domácim miláčikom. Ubytovanie je zvlášť vhodné pre technických pracovníkov, obchodných cestujúcich a pracovné skupiny.

Nájdete nás na východnom okraji Banskej Bystrice, neďaleko lyžiarskych a turistických stredísk Šachtičky, Selce,Králiky, Turecká a Donovaly. ::mapa:: Z centra, z Donovál alebo zo Zvolena smerujete na Brezno obchvatom cez R1 alebo Stavebnou či Partizánskou ulicou. Zastávka MHD je 3 minúty chôdze.

Názov:
Krátkodobé i dlhodobé lacné ubytovanie Banská Bystrica
Cena:
E-mail:
recepcia@hotelsad.sk
Viac o firme:
Hotel SAD, lacné ubytovanie Banská Bystrica
Počet videní:
804
Dátum pridania:
19.6.2017