Cestovanie s Hocikam.sk

Hocikam.sk je stránka vytvorená cestovateľmi pre cestovateľov. Nenájdete tu žiadne masové dovolenkové zájazdy ale odskúšané trasy, ktoré vám prinesú práve to, čo je na cestovaní to najlepšie: pocit slobody a vzrušenie z neznámeho.

Cestovanie s Hocikam.sk

Popis činnosti

Hocikam.sk je stránka vytvorená cestovateľmi pre cestovateľov. Nenájdete tu žiadne masové dovolenkové zájazdy ale odskúšané trasy, ktoré vám prinesú práve to, čo je na cestovaní to najlepšie: pocit slobody a vzrušenie z neznámeho.

Adresa:
Telefón:---
Kontaktná osoba:Tomáš Benc
Mobil:0907/101648
E-mail:cestovanie@hocikam.sk

V každom človeku je zakorenená túžba po dobrodružstve, objavovaní. Už ako malé deti sme mali potrebu skúmať, objavovať svet okolo nás. U niektorých táto potreba zostala dodnes a teraz sa “túlajú” po svete na vlastnú päsť, píšu o tom knihy, točia filmy. Aspoň trochu približujú krásy našej Zeme tým, ktorí túto túžbu po objavovaní zredukovali na letnú a zimnú dovolenku. Dovolenku, ktorú si často objednávame v cestovnej kancelárií spolu s ďalšou stovkou ľudí. Chcete vašu dovolenku urobiť jedinečnou? Na tejto stránke nájdete inšpiráciu, rady a typy od cestovateľov, ktorí sa oddelili od davu a získali zážitky, ktoré vám žiadna cestovná kancelária neponúkne.

Hocikam.sk je stránka vytvorená cestovateľmi pre cestovateľov. Nenájdete tu žiadne masové dovolenkové zájazdy ale odskúšané trasy, ktoré vám prinesú práve to, čo je na cestovaní to najlepšie: pocit slobody a vzrušenie z neznámeho. Sami určite poznáte úskalia individuálneho cestovania. Na internete síce nájdete všetko možné ale nikdy neviete, či je to pravdivé. Knižiek, cestovateľských bedekrov, sprievodcov je neúrekom ale sú drahé a tiež staršie vydania už neaktuálne. Na našich stránkach chceme uverejňovať trasy, miesta, ubytovanie, stravovacie zariadenia len také, ktoré sú už nami, cestovateľmi, overené a vyskúšané. Zatiaľ sa stránka len rozbieha, zoznam trás, ubytovaní zatiaľ nie je veľký preto neváhajte a pomôžte nám vytvoriť komunitu, pre ktorú je naša Zem studnicou nikdy nekončiacich krás a dobrodružstiev. Budeme sa tešiť na každý príspevok! ( Ako pridať článok ). Inšpirujte druhých a inšpirujte sa aj sami.

Naše hranice sú tam, kde si ich sami vytvoríme.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.