Úvod > Články a rady > Firemné články

Firemné články

SEO optimalizácia Off page

Optimalizácia stránok off page znamená budovanie spätných odkazov z iných stránok s podobným zameraním. Je to sled aktivít, ktoré zvyšujú autoritu stránky a tým ju podporujú vo výsledkoch vyhľadávania. Je to jeden z najpodstatnejších krokov optimalizácie. Zvyšuje návštevnosť web stránok zo sprostredkovaní.

Dátum pridania: 31.7.2019

TURECKO-krajina ORIENTU

Krajina kde sa spája európska kultúra s kultúrou Orientu. Svojou pohostinosťou, kultúrou, gastronómiou a hotelovým službám patrí medzi obľúbenou destináciou pre turistov z celého sveta. Piesočnaté pláže, teplé more a atmosféra je základom pre pokojnú dovolenku.

Dátum pridania: 30.5.2019

preklad

Dátum pridania: 13.3.2019

Návšteva výstavy koi kaprov v Japonsku

Určité veci je potrebné urobiť okamžite,pretože sa donekonečna odsúvajú,ono vždy sa nájde niečo dôležitejšie. Nastal ten správny čas sprostredkovať vám moje dojmy z mojej tretej cesty. Tentokrát sme zvolili termín február, z dôvodu návštevy All Japan Koi Show, ktorá sa konala na začiatku mojej cesty.

Dátum pridania: 10.7.2018

Koi variety

Základom tejto KOI variety je biela farba, na ktorej sú usporiadané červené škvrny s ostrým ohraničením na rôznych miestach tela. Biela farba musí byť úplne čistá, ale na hlave sa niekedy sfarbuje do hneda. Mladé ryby mávajú bielu farbu na hlave takmer vždy do hneda sfarbenú.

Dátum pridania: 10.7.2018

NADMERNÉ POTENIE V PODPAZUŠÍ

Stres, alebo náročná fyzická aktivita majú za následok potenie. Najviac viditeľné býva potenie pod pazuchami, pretože sa tu nachádzajú veľké potné žľazy. Malé potné žľazy sa vo väčšom počte nachádzajú na čele, dlaniach a chodidlách, takže je jasné, prečo sa na týchto miestach potíme najviac.

Dátum pridania: 21.12.2017