Detská fakultná nemocnica s poliklinikou

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou v Banskej Bystrici

Adresa: Nám. L. Svobodu č. 4, 974 09 Banská Bystrica
Telefón:48/ 472 65 11
E-mail:dfn@dfnbb.sk

DFNsP je zdravotníckym zariadením poskytujúcim komplexnú diagnostiku a liečbu ochorení detským pacientom Banskobystrického samosprávneho kraja. V niektorých prípadoch majú naše služby nadregionálny charakter vďaka tímu vysokokvalifikovaných odborníkov a špecialistov.


Našim základným poslaním je poskytovanie nepretržitej liečebno-preventívnej a ošetrovateľskej starostlivosti pacientom na úrovni súčasných poznatkov lekárskych vied s cieľom dosiahnuť vyliečenie a spokojnosť pacienta a jeho rodičov.

Verím, že na našej stránke nájdete všetky potrebné informácie, ktoré hľadáte a že budete so starostlivosťou našich špecialistov maximálne spokojní.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.