Erik Kováč - Guru

E-shop. Ponúkame laminátové parkety, korkové podlahy, vinylové podlahy aj designové podlahy a doplnky. Interiérové dvere

Erik Kováč - Guru

O NÁS

E-shop. Ponúkame laminátové parkety, korkové podlahy, vinylové podlahy aj designové podlahy a doplnky. Interiérové dvere

Adresa: Nám. Ľ. Štúra 5953/24, 974 05 Banská Bystrica
E-mail:nerikkovac@gmail.com

Služby zákazníkom v oblasti parkiet poskytujeme už od roku 2000, kedy majiteľ firmy Erik Kováč začal pracovať ako podlahár, čím nadobúdal praktické aj odborné skúsenosti. V roku 2008 sa realizoval aj v oblasti obchodu s podlahovinami a máji 2011 otvoril činnosť firmy G-parkety. Je zameraná na predaj širokého spektra.

Naším cieľom je poskytnúť Vám garanciu najlepšej kvality za najlepšie ceny. V sortimente štúdia nájdete drevené, laminátové, korkové, vinylové, homogénne podlahy renomovaných svetových výrobcov.

Interiérové dvere fóliované, laminátové, dyhované s príslušenstvom, lišty, podlahovú čistiacu chémiu, kompletné zabezpečenie servisu, montáže, renovácie.

Predávané výrobky sú kvalitatívne na najvyššej úrovni a majú certifikát kvality. Náš tím sa postará o Vašu spokojnosť a predstaví aj nové módne trendy. Kompletnú ponuku si môžete pozrieť v štúdiu G- parkety na Nám. Ľ.Štúra 24 v Banskej Bystrici, kde Vám bude poskytnutý individuálny a osobný prístup, odborné rady, rýchle a včasné vybavenie Vašej požiadavky a v neposlednom rade ponúknutý široký sortiment a najnovšie kolekcie.

loader image

Laminátová podlaha - Dub Valley mocca

Laminátová podlaha vhodná do celého obytného priestoru aj do priestorov komerčných so strednou záťažou. V prípade záujmu si vyžiadajte cenovú ponuku

Pondelok:09:3018:00
Utorok:09:3018:00
Streda:09:3018:00
Štvrtok:09:3018:00
Piatok:09:3018:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.