Hotel LESÁK*, Tajov

Pre svoju polohu a celoročnú prevádzku sa hotel LESÁK stal vyhľadávaným rekreačným miestom, vhodným pre rodiny s deťmi, školy, športovcov, priaznivcov turistiky a firmy.

Hotel LESÁK*, Tajov

Príjemné ubytovanie v horskom prostredí - HOTEL LESÁK Tajov

Pre svoju polohu a celoročnú prevádzku sa hotel LESÁK stal vyhľadávaným rekreačným miestom, vhodným pre rodiny s deťmi, školy, športovcov, priaznivcov turistiky a firmy.

Hotel Lesák ponúka celoročné ubytovanie v jedno-, dvoj-, troj- a štvorposteľových izbách s možnosťou prístelky. Hotel má celkom 57 pevných lôžok a 27 prísteliek. . celoročné ubytovanie v jedno-, dvoj-, troj- a štvorposteľových izbách s možnosťou prístelky. Súčasťou ubytovacej kapacity hotela je aj 15 zrubových chatiek.

Každá hotelová izba je vybavená sprchovacím kútom a toaletou. Chatky sú sedem- a šesťmiestne, spolu je v nich 87 lôžok. Všetky zrubové chatky sú elektricky vykurované so sprchovacím kútom a toaletou.
Interier izby

Stravovanie hostí je zabezpečené v hotelovej reštaurácii s kapacitou 120 miest a v kaviarni s krbom, kde je 68 miest.

Hoteloví hostia majú k dispozícii:

* biliard
* dve viacúčelové ihriská s môžnosťou hrať volejbal, basketbal, nohejbal, soft tenis
* paintball (na objenávku)
* horské bicykle
* štvorkolky (na objednávku)

Našim hotelovým hosťom je k dispozícii aj miestnosť s TV, odkladací priestor športových potrieb, parkovisko. Pre firemné školenia a semináre zabezpečíme všetko potrebné technické vybavenie meetingroom (flipchart atď.)

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.