Hotel LESÁK*, Tajov

Pre svoju polohu a celoročnú prevádzku sa hotel LESÁK stal vyhľadávaným rekreačným miestom, vhodným pre rodiny s deťmi, školy, športovcov, priaznivcov turistiky a firmy.

Hotel LESÁK*, Tajov

Príjemné ubytovanie v horskom prostredí - HOTEL LESÁK Tajov

Pre svoju polohu a celoročnú prevádzku sa hotel LESÁK stal vyhľadávaným rekreačným miestom, vhodným pre rodiny s deťmi, školy, športovcov, priaznivcov turistiky a firmy.

Hotel Lesák ponúka celoročné ubytovanie v jedno-, dvoj-, troj- a štvorposteľových izbách s možnosťou prístelky. Hotel má celkom 57 pevných lôžok a 27 prísteliek. . celoročné ubytovanie v jedno-, dvoj-, troj- a štvorposteľových izbách s možnosťou prístelky. Súčasťou ubytovacej kapacity hotela je aj 15 zrubových chatiek.

Každá hotelová izba je vybavená sprchovacím kútom a toaletou. Chatky sú sedem- a šesťmiestne, spolu je v nich 87 lôžok. Všetky zrubové chatky sú elektricky vykurované so sprchovacím kútom a toaletou.
Interier izby

Stravovanie hostí je zabezpečené v hotelovej reštaurácii s kapacitou 120 miest a v kaviarni s krbom, kde je 68 miest.

Hoteloví hostia majú k dispozícii:

* biliard
* dve viacúčelové ihriská s môžnosťou hrať volejbal, basketbal, nohejbal, soft tenis
* paintball (na objenávku)
* horské bicykle
* štvorkolky (na objednávku)

Našim hotelovým hosťom je k dispozícii aj miestnosť s TV, odkladací priestor športových potrieb, parkovisko. Pre firemné školenia a semináre zabezpečíme všetko potrebné technické vybavenie meetingroom (flipchart atď.)

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.