Úvod > Ponuka práce > Výroba, priemysel > Pracovník výroby ALFA BIO s.r.o. - celkový hrubý príjem vrátane odmien, bonusov a príplatkov je od 850-1000€ mesačne

Pracovník výroby ALFA BIO s.r.o. - celkový hrubý príjem vrátane odmien, bonusov a príplatkov je od 850-1000€ mesačne

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Výroba, priemysel
V meste:
Banská Bystrica
Možný termín nástupu:
ihneď
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie, možnosť rastu, výborný pracovný kolektív a atmosféru rodinnej firmy. Ponúkame tiež nadštandardné platové ohodnotenie s rôznymi príplatkami:

• dochádzkový bonus

• seniorita

• osobné a firemné bonusyOkrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:

• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov

• karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk zdarma

• hromadné poistenie zodpovednosti za škodu

• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky

• zľavy na naše produkty a jedláTeambuildingové akcie ako Deň rodiny a Vianočný večierok sú samozrejmosťou.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Pracovník výroby (základná mzda od 600€ - 720€ podľa typu pozícií) bonusy a príplatky 200€, dochádzkový bonus 50€, seniorita 50€ = mesačne v hrubom 850€ - 1000€ ; + stravné lístky + firemné ročné ciele 10%; popis jednotlivých pozícií a miezd uvedený vyšši
Vhodná pre absolventa:
Áno
O spoločnosti:
Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 200 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.

Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Spoločnosť Alfa Bio patrí k popredným zamestnávateľom v regióne a svojim zamestnancom ponúka nadštandardné benefity. Staň sa aj ty členom nášho tímu! Viac o nás www.lunter.com .
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
13.10.2019
Počet videní:
1