Úvod > Ponuka práce > Automobilový priemysel > Prijímací technik

Prijímací technik

Pracovná oblasť:
Automobilový priemysel
V meste:
Banská Bystrica
Možný termín nástupu:
čo najskôr
Hlavný
Ponúkame:
- práca v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti,

- reálna možnosť profesného rastu,

- práca v mladom a dynamickom kolektíve,

- sociálny program.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
2,90 €/hod. + 0,73 €/hod. (osobné hodnotenie) + 0,29 €/hod. (výkonnostná odmena)
V prípade, že Vás pracovná ponuka oslovila, pošlite obratom e-mailom Váš štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom a uvedeným pracovnej pozície a telefonického kontaktu na adresu: martin.krajči@detox.sk.

V zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dáva uchádzač zaslaním svojich údajov súhlas na spracovanie za účelom sprostredkovania zamestnania.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky.
Už od roku 1992 Detox s.r.o. poskytuje priemyselným podnikom environmentálne služby, najmä zber, úpravu, zneškodnenie a recykláciu priemyselných odpadov, legislatívne poradenstvo, priemyselné čistenie a sanácie.
Prevádzkujeme 3 spracovateľské závody , sme vedúcou slovenskou spoločnosťou v oblasti chemicko-fyzikálnych úprav odpadov, recyklácie odpadov, recyklácie olejov, organických rozpúšťadiel a žiariviek.
Spoločnosť má zavedený a certifikovaný - systém manažérstva kvality v zmysle normy ISO 9001, systém environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO 14001 a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zmysle normy OHSAS 18001.Naším cieľom je byť dodávateľom prvej voľby u priemyselných podnikov vyžadujúcich komplexné environmentálne služby
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
4.5.2018
Počet videní:
75