ŠPORT HOTEL*** Donovaly

Komfortné ubytovanie v centre turistického a lyžiarskeho strediska Donovaly. Hotel je orientovaný na business klientelu a firemné podujatia, ale taktiež na priaznivcov turistiky, lyžovania a adrenalínových športov.

ŠPORT HOTEL*** Donovaly

Rekreačné zariadenie - ŠPORT HOTEL Donovaly

Komfortné ubytovanie v centre turistického a lyžiarskeho strediska Donovaly. Hotel je orientovaný na business klientelu a firemné podujatia, ale taktiež na priaznivcov turistiky, lyžovania a adrenalínových športov.

Adresa: Donovaly 15, 976 39 Donovaly
Telefón: 00421 48 42 99 020-4
E-mail:recepcia@sporthotel.sk

Víta Vás Šport Hotel, moderne zrekonštruovaný hotel, ktorého história sa traduje už vyše 70 rokov. Nachádza sa v centre turistického a lyžiarskeho strediska Donovaly, vo vzdialenosti cca 500 m od sedačkovej lanovky na Novú hoľu a 300 m od lyžiarskeho svahu Záhradište.

Hotel disponuje 53 jedno a dvojlôžkovými izbami a 3 apartmánmi s komfortným vybavením európskeho štandardu: kúpeľňa so sprchou a WC, balkón, telefón, Wi-Fi pripojenie na internet, rádio, farebný TV so satelitom, hotelový trezor, minibar, podlahové kúrenie, fén, župan.

Hotel je orientovaný na business klientelu a firemné podujatia, ale taktiež na priaznivcov turistiky, lyžovania a adrenalínových športov.Poskytuje prenájom rokovacích miestnosti s kapacitou cca 100 osôb a pre menšie skupiny salónik s príjemnou atmosférou. Pre rodiny s deťmi je pripravený detský kútik a detské menu.

Jedinečný gurmánsky zážitok, plný špecialít a delikates, inšpirovaný slovenskou a medzinárodnou kuchyňou ponúka reštaurácia Panoráma. Lobby bar a Zimná záhrada sú obľúbeným miestom stretnutí s pestrým výberom miešaných nápojov, lahodných káv, neodolateľných dezertov a kvalitných vín z domácej i svetovej produkcie. Počas letnej sezóny ponúka Šport Hotel grilované špeciality na Letnej terase.

Pre spríjemnenie pobytu Vám ponúka fitness centrum, bazén, saunu, beachcomber a solárium, kvalifikovaného maséra, možnosť zapožičania kolieskových korčúľ a horských bicyklov. Hotel poskytuje tiež špeciálne ponuky pre priaznivcov adrenalínových športov ako jazda na terénnych štvorkolkách a snežných skútroch, paragliding, paintball, psie alebo konské záprahy a množstvo iných nezabudnuteľných aktivít, na ktoré budete s radosťou spomínať.


Práve u nás sa Vaše očakávania stretnú so spokojnosťou!

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.