Úvod > Spravodajstvo > Šport > Čo sa to stalo? Rusko senzačne podľahlo Slovensku, píšu médiá

Čo sa to stalo? Rusko senzačne podľahlo Slovensku, píšu médiá

Dalšie články v kategórií

BRATISLAVA 14. februára (WebNoviny.sk) - Ohlasy internetových médií po triumfe slovenských hokejistov nad Olympijskými športovcami z Ruska (OŠR) 3:2 v stredajšom stretnutí B-skupiny na ZOH 2018 v kórejskom Pjongčangu.

AP (USA): "Ruská červená mašina odštartovala olympijský turnaj prehrou 2:3 proti Slovensku. Rusi stratili dvojgólové vedenie, chyby v obrane dovolili Slovákom ukončiť prvú tretinu za stavu 2:2. Peter Čerešňák v treťom dejstve dosiahol víťazný presný zásah."

Odporúčame:
ZOH 2018 v Pjongčangu (hokej): Slovensko zdolalo Rusko, v prvej tretine prehrávalo 0:2

IIHF: "V polovici tretej tretiny skóroval za stavu 2:2 Peter Čerešňák a stanovil skvelé víťazstvo Slovákov nad Olympijskými športovcami z Ruska."

iDNES.cz (ČR): "Slováci zažívajú eufóriu, pritom to po prvých minútach zápasu s Ruskom vyzeralo na hanbu a jasný debakel. V čase 4:08 min svietilo na kocke nad ľadom skóre 0:2, ba čo viac: z hráčov v modrom vyžaroval prehnaný rešpekt k silnému súperovi."

Odporúčame:
ZOH 2018 v Pjongčangu: Hokej (program, výsledky, tabuľky)

TASS (Rus.): "Z prehry so Slovenskom nerobme tragédiu, vyzval Kaprizov."

Chempionat.com (Rus.): "Čo sa to stalo? Rusko senzačne podľahlo Slovensku."

isport.blesk.cz (ČR): "O takom vstupe do olympijského turnaja sa slovenským hokejistom možno ani nesnívalo. Zaskočili Rusko, keď otočili stav zápasu z 0:2 na 3:2."

Odporúčame:
ZOH 2018 Zimné olympijské hry v Pjongčangu (online)Viac k témam: hokej, Hokej ZOH Zimné olympijské hry 2018 Pjongčang, slovenská hokejová reprezentácia, ZOH Zimné olympijské hry 2018 Pjongčang
Zdroj: Webnoviny.sk - Čo sa to stalo? Rusko senzačne podľahlo Slovensku, píšu médiá © SITA Všetky práva vyhradené.