Úvod > Spravodajstvo > Slovensko > Aktualizované: Vyšetrovateľ navrhol obžalovať Ruska pre prípravu vraždy

Aktualizované: Vyšetrovateľ navrhol obžalovať Ruska pre prípravu vraždy

Dalšie články v kategórií

aktualizované 6. decembra, 11:47


BRATISLAVA 6. decembra (WebNoviny.sk) - Vyšetrovateľ navrhol obžalovať Pavla R. pre prípravu vraždy Silvie Volzovej. Informáciu potvrdila na svojom oficiálnom účte na sociálnej sieti Facebook Polícia SR.

O ďalšom postupe bude rozhodovať dozorujúci prokurátor. Spoločne s Pavlom R. podal vyšetrovateľ návrh na obžalobu aj pre troch ďalších mužov. Ide o odsúdených členov podsvetia Mikuláša Černáka, Róberta Lališa a Miloša Kaštana.

Prví dvaja menovaní si v súčasnosti odpykávajú doživotné tresty, Kaštan je rovnako vo výkone trestu. Niekdajší riaditeľ televízie Markíza Pavol R. čelí tiež obvineniam z podvodu v prípade miliónových zmeniek. Od obvinenia z údajnej prípravy vraždy Volzovej je Pavol R. pod dohľadom polície, má elektronický náramok.

"Policajný vyšetrovateľ navrhol obžalovať Pavla R. z objednávky vraždy. O ďalšom postupe rozhodne dozorujúci prokurátor. Ak sa s návrhom stotožní, začne konať súd. Ide o ďalší prípad, keď sa výsledky dostavili po precíznej policajnej práci," informovala polícia.Viac k témam: Pavol Rusko
Zdroj: Webnoviny.sk - Aktualizované: Vyšetrovateľ navrhol obžalovať Ruska pre prípravu vraždy © SITA Všetky práva vyhradené.